• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Западниот чизми на момчето на нација на нација, западниот дел на момчето, големини 7-12

Западниот чизми на момчето на нација на нација, западниот дел на момчето, големини 7-12

 
DEN 575.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Затворање на чевли за чевли за чевли за деца за чудо на нација : Повлечете. Материјали : Синтетичка горната и ТПР -надворешната страна за лесна подвижност. Крајна употреба : Секојдневно носење и игра. Карактеристики : Подложен чорап за удобно вклопување. Облеки : Бело и розово вез на вратилото. Чиста и грижа : Избришете чиста со крпа. Земја на потекло : Кина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ