• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Primal Silver Silver Silver Silver Silver Media Artisan Block Почетна у шарм со ланец на кабел за форзантина

Primal Silver Silver Silver Silver Silver Media Artisan Block Почетна у шарм со ланец на кабел за форзантина

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Ова е прекрасен сребрен ѓердан со шарм "u ". Овој уникатен шарм на букви е цврст, не шуплив и ќе падне на совршено место на градите. Овој квалитетен ѓердан е комплетен со 18-инчен кабелски ланец и се држи безбедно со затворач на прстенот. Ѓерданот сјае убаво поради нејзината полирана завршница. Совршено е за секоја пригода и веднаш ќе стане вашето ново омилено парче накит. Стерлинг сребрена боја : Витхарм со димензии на кауција : 21мм x 13-15mmchain Димензија : 18-инчен x 1.3mmyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Од потекло : Италија Стерлинг сребрен среден занаетчиски блок почетен у шарм.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ