• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ултра ултра ултра ултра ултра ултра

Ултра ултра ултра ултра ултра ултра

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Нудејќи удобност и секојдневен стил без никакви компромиси, ултра ултра удобниот удобност на Rock & Republic има сè што ви треба за да го искористите денот. Се одликува со среден пораст, тенок вклопување низ колкот и бутот, и класична нога за подигање што можете да ја носите со какви било чевли. Везењето на половината и задните џебови додава малку дополнителен карактер на која било облека. Плус, овие фармерки се направени од мешавина од високи перформанси на памук за целосна подвижност и целодневна удобност. Среден пораст. Тенок низ колкот и бутот. Монограм извезени половини и џебови на задниот дел. Ултра комфорни тексас. Ткаенина со високи перформанси за движење и стил. 94% памук, 4% еластерел-П, 2% спандекс. Стил# 112325485.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ