• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
јубнлви десктоп украс имитација дрво жито фотографија реквизити 3д фото позадина крпа презентација ф

јубнлви десктоп украс имитација дрво жито фотографија реквизити 3д фото позадина крпа презентација ф

 
DEN 719.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Спецификација : Материјал : Полиестерска Шема : како што се прикажани сликите големина : 125 см х 80см/49 х 31,5 инчи боја : Различни обрасци Вклучен е различен пакет во боја : 1 парчиња Фотографија Во Позадина Забелешка : ве Молиме дозволете мало отстапување за бојата и мерењето, ве молиме разберете.Моделите се беспрекорни и печатени со мастила отпорни на избледување.Ви посакувам среќен живот и среќен шопинг!.Имитација Дрво Жито Фотографија Реквизити 3д Фото Позадина Крпа Презентација Функција : Со користење на серија на висок квалитет на ткаенина(Винил Ткаенина) внимателно сликата е јасна, реална и погодна за дигитални фотоапарати, материјали со висок квалитет крпа (Винил Ткаенина), дигитална позадина со светла боја, богати модели и реално чувство. Имитација Дрво Жито Фотографија Реквизити 3д Фото Позадина Крпа Презентација Функција : Со користење на серија на висок квалитет на ткаенина(Винил Ткаенина) внимателно сликата е јасна, реална и погодна за дигитални фотоапарати, материјали со висок квалитет крпа (Винил Ткаенина), дигитална позадина со светла боја, богати модели и реално чувство.Печатени на хемиски влакна материјал за мала тежина и лесно ракување.Спецификација : Материјал : Полиестерска Шема : како што се прикажани сликите големина : 125 см х 80см/49 х 31,5 инчи боја : Различни обрасци Вклучен е различен пакет во боја : 1 парчиња Фотографија Во Позадина Забелешка : ве Молиме дозволете мало отстапување за бојата и мерењето, ве молиме разберете. Ролните се врзуваат за лесно малопродажба; без Киселина, може да се рециклира е одличен за новороденче, деца и фотографија на производи и може да се користи за видео позадини, дисплеи или други креативни причини секој дизајн е отпечатен на хартија и помага да се минимизира рефлексијата на светлината. За да ја поставите ролната, можете да користите држач за позадина, залепете го едниот раб на хартијата до ѕидот или дури користете две столчиња за да ја држите ролната овие позадини им овозможуваат на аматерските и професионалните фотографи ефтин избор на позадина гордо за фотографија, забави, etc.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ