• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски V вратот Кошула Мода Лабава Кратки Ракави Темперамент Патување Пуловер Печатени Маица Врвот

Женски V вратот Кошула Мода Лабава Кратки Ракави Темперамент Патување Пуловер Печатени Маица Врвот

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Colors : Вино,Сина,Морнарица,Црна,Бела,Крава Шема,Змија Шема Големина : S,M,L,XL,Xxlsleve Должина : Краток Ракав Деколте : V Шема На Вратот : Печатена Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Europe Season : Пролет, Sumeroccasion : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен пакет за патување : 1 Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-101 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. ✿ €УДОБНА ТКАЕНИНА}оваа женска маица со врат v е изработена Од Полиестер Мека Лесна и еластична!. ✿ ●Карактеристики€ Уникатен Класичен V Полите На Вратот.Едноставниот и Шик дизајн прави Да изгледате Елегантно. ✿ "Натпревар : " маица фау жените совршено добро се совпаднаа со Хеланки,Фустан, Фармерки и Шорцеви Со Висок Струк за стилски летен изглед. Ласкање на секоја форма на телото!. ✿ ●Повод е Совршен За Сите сезони, особено Во Лето и Пролет. Се вклопуваат во секое време, работа, школување, шопинг, забави, итн. ✿ ●Нега на облека} машина за перење со торба за перење. Одделно од друго перење облека. Без белило, закачете за сушење, пеглајте на тивок оган.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ