• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Sumn Industries Среќен Божиќ црн автомобил дрво текстура за одмор Дизајн на wallидна уметност од уметникот ennенифер Пуг

Sumn Industries Среќен Божиќ црн автомобил дрво текстура за одмор Дизајн на wallидна уметност од уметникот ennенифер Пуг

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела . подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот ennенифер Пуг. Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ