• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хејл 1 2 ин Емт Лб Канал Тело

Хејл 1 2 ин Емт Лб Канал Тело

 
DEN 178.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Определување : Користете за да добиете пристап до внатрешноста на патеката за влечење жица, спојување (со ограничувања како што е наведено ОД НЕЦ) и одржување. Со капак и заптивка. УЛ Одобрени. Послужавник кутија. Користете за да добиете пристап до внатрешноста на патеката за спојување на влечење жица (со ограничувања како што е наведено ОД НЕЦ) и одржување. Со капак и заптивка. УЛ Одобрени. Послужавник кутија.Nullnultype Lb-EMT Големина во=1/2.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ