• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници на плус со големина на помлад, кариран поло фустан

Без граници на плус со големина на помлад, кариран поло фустан

 
DEN 495.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Спортски, подготвен стил! Повлечете без граници јуниори плус големина карирана поло фустан за веднаш тренд изглед. Совршено контурирање на вашата рамка, вградениот фустан со плеткан со класичен карирана шема е забавно преземање на безвременската поло маица, ажурирана со полите на кошулата и nyони-јака. Спарете го со омилените патики или чизми за лесна опција за време, додавајќи пар хулахопки за студени денови. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Опремена. Должина : хитови на средината на бутот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ракави на капа. Ockебови : Ништо. Карактеристики : nyони-јака; Ребреста плетена; Кошула полите. Јуниори плус големина кариран поло фустан од без граници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ