• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тајни богатства женски плус големина маица со кратки ракави и пижами за пижами

Тајни богатства женски плус големина маица со кратки ракави и пижами за пижами

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој сет со две парчиња за спиење на тајните богатства, изработен од мека маичка плетена ткаенина, е удобно и лесен за носење ден или ноќ. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. вклучува комплет за пижами со две парчиња. Те : Опуштено вклопување; деколте за лажичка; стајлинг на пуловер; кратки ракави. Јогерс : Прибл. inseam : 28 "; стилизирање на влечење; еластична лента за половината. на нашите одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./cp/senable-style-shop/7552000.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ