• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бебе Момчиња Девојки Стп Кожа Тешко Дното Одење Патики Мало Дете Гума Единствениот Прв Пешаци Новороденче Цртан Филм Влечки Креветчето Чевли

Бебе Момчиња Девојки Стп Кожа Тешко Дното Одење Патики Мало Дете Гума Единствениот Прв Пешаци Новороденче Цртан Филм Влечки

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Гумен солематеријал - ова изработено од платно и чевли дното е со нежен и анти-лизгачки дизајн и материјал. Тие се многу лесни и удобни, флексибилни, еластични чевли за момчиња за девојчиња кои можат да го поддржат природното движење на стапалата.УДОБНОСТ-Мекиот, Лесен и анти-лизгачки ѓон е добро изработен за одење да се чувствува природно и удобно.ЛЕСНО НОСЕЊЕ-Лесно Исклучување, Лесно Вклучување, Врзување Ги прави нашите платнени чевли лесни за облекување, соблекување и што е најважно, останете на нозете на вашето дете!МОДА-Класичен стил на глуждот со низок врв, Модни и секојдневни патики со врвки, популарен е кај вашето дете.Симпатичен стил костум за внатрешно одење,индексирање,играње и др.Најдобар подарок за роденден за туширање за новороденче.ГАРАНЦИЈА-100% Задоволство Гарантирано Нула Кавга Се Враќа-Вратете ги чевлите од која било причина. Меки Чевли За Новороденчиња Со Единствен Глужд. Унисекс Бебе Момче Девојка Чевли. Првиот Пешаци Креветчето Чевли.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ