• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Инктастична Сирена И Делфин, Сирена Со Портокалова Коса Подарок Бебе Девојка Боди

Инктастична Сирена И Делфин, Сирена Со Портокалова Коса Подарок Бебе Девојка Боди

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа слика содржи симпатична мала сирена (цртана сирена) со долга портокалова коса и зелена опашка. Сирена има црни очи и бела школка во косата. Сирена држи сино бебе делфин. Одличен подарок за љубителите на сирена, бајка и магија и многу повеќе! Инктастична Сирена И Делфин, Сирена Со Портокалова Коса Новороденче Краток Ракав Боди Женски Хедер И Кралската 12 Месеци. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. опашка каваи љубовник бајка зелени животни море школка школка магија сина едно парче новороденче ползавец.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ