• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дан Холм Подготвен да оди Канва-обвиткано со галерија

Дан Холм Подготвен да оди Канва-обвиткано со галерија

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Ова платно наоѓа интересни форми што предизвикуваат размислување во современата сцена на патување и багажот што оди со него. Имагинативен додаток во вашиот дом или канцеларија. Галеријата „Подготвена за одење“, завиткано платно од Ден Холм е рачно изработена со нашата технологија „Артканваз “, во која има трајна и цврста градба на премиум платно и топола. Ова парче е подготвено да виси во вашиот дом или место на деловно работење и е загарантирано да додаде допир на боја и стил на кој било амбиент. Цврстата конструкција и внимателното склопување обезбедуваат ова парче да го издржи тестот на времето. Дан Холм „Подготвен за одење“ на галерија, обвиткано платно : високо квалитетна слика. Подготвени да висат. Тема : Фотографија.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ