• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Реки Работ Бреза Дрво И Мечка Куќичка За Птици

Реки Работ Бреза Дрво И Мечка Куќичка За Птици

 
DEN 344.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Ова Реки Работ Бреза Дрво И Мечка Куќичка За Птици е рачно насликана поли смола со вистински лимен покрив и вклучува висечко јаже сисал. На дното има отстранлив гумен приклучок за чистење за лесно одржување на куќата за птици. Мери 5 инчен дијаметар "дрво" и приближно 6,5" висок. Ова Реки Работ Бреза Дрво И Мечка Куќичка За Птици е рачно насликана поли смола со вистински лимен покрив и вклучува висечко јаже сисал. На дното има отстранлив гумен приклучок за чистење за лесно одржување на куќата за птици. Мери 5 инчен дијаметар "дрво" и околу 6,5 " високи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ