• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мизуно Бран Молња З Женски Одбојкарски Чевли

Мизуно Бран Молња З Женски Одбојкарски Чевли

 
DEN 445.92

Количина на стоки
Достапно на барање

Најновиот дизајн на нашиот класичен молња чевли понуден во модел со низок крој. Одличен чевел за сите позиции, овој лесен модел е идеален за удари со иглички и поставувачи кои брзо се движат низ теренот. Со сигурно вклопување, ќе се чувствувате повеќе поддржани преку вашите брзи движења од страна на страна. Надворешниот ѓон се одликува со функцијата За Штит на Дура е дизајнирана имајќи го предвид вашиот пристап на удирање за непречено започнување и поголема моќ на забрзување. Сензорните точки во надворешниот ѓон нудат поддршка за помеко слетување и попрецизни движења со секој чекор.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ