• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мишелин Пилот Спорт Куп Лето 245 35ЗР18 XL Гума Одговара: Ламборџини Мурсиелаго Ревентон, 2006 - Ламборџини Мурсиелаго ЛП640

Мишелин Пилот Спорт Куп Лето 245 35ЗР18 XL Гума Одговара: Ламборџини Мурсиелаго Ревентон, 2006 - Ламборџини Мурсиелаго ЛП640

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Благодарение На Технологијата За Долговечност на Патеката 2. Бидејќи перформансите и безбедноста се важни за вас, Мишелин прави гуми да траат и го поддржува Мишелин Пилот Спорт Куп 2 со стандардна ограничена гаранција. Јаз во однос на просечното време на кругот На Патеката Шараде (ОТ) споредувајќи Го Мишелин Пилот Спорт Купот 2 Со Пирели Трофео Р, Данлоп Спорт Макс Трка, Јокохама Адван Неова АД08Р И Тојо Прокс Р888 Р. Дизајнирана за страсни возачи кои бараат високи перформанси во деновите на патеката, гумата Мишелин Пилот Спорт Куп 2 е гума за денот на патеката за вашиот спортски автомобил. Јаз во однос на просечното време на кругот На Патеката Шараде (ОТ) споредувајќи Го Мишелин Пилот Спорт Купот 2 Со Пирели Трофео Р, Данлоп Спорт Макс Трка, Јокохама Адван Неова АД08Р И Тојо Прокс Р888 Р. [3] конзистентност на времето на Кругот : Надворешни тестови спроведени Од Центарот За Тестирање Декра, на барање На Мишелин на Порше карера с, во мај 2017 година на димензии 235/35-19 И 305/30-19.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ