• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Веки Девојки Велигденски Нараквици За Деца Нараквици Подароци За Возрасни Велигденски Зајаци Нараквици Среќно Дете Спортски Часовници За Момчиња

Веки Девојки Велигденски Нараквици За Деца Нараквици Подароци За Возрасни Велигденски Зајаци Нараквици Среќно Дете Спортски

 
DEN 194.24

Количина на стоки
Достапно на барање

Девојки Велигденски Нараквици За Деца Нараквици За Возрасни Велигденски Подароци За Зајаци Нараквици Среќно Дете Спортски Часовници За Момчиња Подвизи : + Среќен Велигденски Ден Нараквици】 Појавување На Велигденски Нараквици Со картички Со Желби Затворете ги очите И ставете ја оваа нараквица на вашиот зглоб На Велигден, вашата желба се оствари. 1 Пакет Нараквици● Подароци За Велигденскиот Ден】 уникатен подарок за Денот На Велигден или друга пригода за да ја изразите вашата добра желба.`+ Големина 】 максималната должина на нараквицата е 30 СМ/10 инчи, без грижи за големината, едноставно прилагодете го лизгачкиот јазол за да создадете совршена големина, погодна за жени, тинејџери, девојки.【 Изработени од нерѓосувачки челик и најлонско јаже за долг живот. Издржлив е и силен, високо полиран, не е лесен за оцрнување или вртење бои.【 Вашата среќа е нашата среќа! Само чувствувајте се да не контактирате ако имате било какви проблеми со нашите производи. 1 Пакет Нараквици. 【 Изработени Од Нерѓосувачки Челик И Најлонско Јаже За Долг Живот. Издржлив е И Силен, Високо Полиран, Не Е Лесен за Оцрнување или Вртење Бои. `+ Големина 】 Максималната Должина на Нараквицата Е 30 СМ/10 Инчи, Без Грижи за Големината, Едноставно Прилагодете Го Лизгачкиот Јазол За Да Создадете Совршена Големина, Погодна за Жени, Тинејџери, Девојки.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ