• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тојела куче главата едно Рамо крст Црвено

Тојела куче главата едно Рамо крст Црвено

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Стил : женска текстура на ткаенина со едно рамо : Текстура на Пулинирање : без облик на крпа за обложување : хоризонтален квадратен моден стил : цртан филм багопен капак : патентпопуларен елемент : контрастна боја тојела куче глава со едно рамо вкрстено Пакување Црвено.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ