• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Опуштено чизми за машка чинија

Опуштено чизми за машка чинија

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Опуштениот подигнат чиз на Wrangler Jean со истегнување на тексас -чизми, Jeanан е конструиран со издржлива ткаенина за истегнување за долготрајно носење и целодневна удобност. Дизајнирано со опуштено сечење на подигање, вклопена низ ногата, овој удобен Jeanан седи на природната половината и има опуштено седиште и бутот. Класично вклопување и погледнете од името на Wrangler на кое можете да му верувате. Опуштено вклопување. Отворање на ногата за подигање. Седи пониско на половината. Флекс ткаенина за удобност. Класичен стил на пет џебови. Назад џебови со зашивање на потписот „W“. 98 RBWfl.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ