• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Westinghouse 40V безжична моторна пила и пол, вклучени се и батеријата и полначот АХ батерија и полнач

Westinghouse 40V безжична моторна пила и пол, вклучени се и батеријата и полначот АХ батерија и полнач

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Продолжениот 3-парчен сплит вратило на столбот на вратилото издолжува до 8,3 стапки со висина на преголемата висина од 13,1 стапки за да се разгранични гранки на повисоки височини; Сместува корисници со различни висини и големини; Аголна глава и кука влегуваат во тесни и тесни области. Премиум 8 in.Вестингхаус 40 Vmax+? Комплет за комбо -пила и моторна пила ви дава моќ да го одржувате тревникот прецизно одржуван. Одржливи алтернативи на алатки за напојување со гас без проблеми со одржувањето на моторот или потрошени пари на гориво, 40 VMAX+? Комбо комплетот има нула емисии и низок тон за да ја негува вашата градина до совршенство.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ