• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
СТУПЕЛ БЕЛЕСКИ БЛОСОМИ Земја тегла Ботаничко и цветно сликарство црно врамено уметничко печатење wallид уметност

СТУПЕЛ БЕЛЕСКИ БЛОСОМИ Земја тегла Ботаничко и цветно сликарство црно врамено уметничко печатење wallид уметност

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите со монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : керамика, билка, билки, растенија, цвеќиња, цветни, букети, ботанички, шема, тегла. Дизајн од Синди obејкобс.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ