• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Зборувањеказа Тенок Случај Компатибилен За Samsung Galaxy 5G, Смешно Научно-Фантастично Вселенско Печатење, Лесен, Флексибилен, Мек, САД

Зборувањеказа Тенок Случај Компатибилен За Samsung Galaxy 5G, Смешно Научно-Фантастично Вселенско Печатење, Лесен, Флексибилен,

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Со задоволство ви го претставуваме Премиум Тенок Гел Тенок Телефон На Talking Case®Компатибилен За Samsung Galaxy A51 5 G, SM-A516. ТОА НЕМА ДА ОДГОВАРА : Не Е Компатибилен За Samsung Galaxy A51 4 G. Пакетот Вклучува : Мека Тпу Капак. ЦВРСТО ВКЛОПУВАЊЕ-Прилагодено Дизајнирано Со Цврсто Вклопување. Прецизно Поставување На Порти и Копчиња. Ќе работи Со Заштитник На Екранот и Безжично Полнење без отстранување на капакот. Мала ТЕЖИНА-Премиум Ултра Тенок Гел Тпу Телефон Случај Покритие. Супер Флексибилна И Мала Тежина. Обезбедува Апсорпција На Удар и Заштита од Удари. Нашиот Премиум Дизајн На Уметнички Дела е Отпечатен На Капакот на Телефонот со мастила одобрени од Стандардите За Здравје и Безбедност Во Калифорнија. 100% Гаранција За Задоволство. Исто Така, Ниту Едно Животно не Беше Повредено во Изработката на Отпечатоци од Нашиот Дизајн На Животни. Лесно е да се инсталира со прецизно лоцирани исечоци Компатибилни за сите порти и копчиња. Нашиот супер тенок дизајн на капакот нуди супериорно чувство на мек допир. Тенкиот гел материјал во тенок стил е специјално дизајниран да обезбеди одлична заштита додека е ненаметлив на допир. Мазната завршница е дизајнирана да одбие отпечатоци од прсти и нечистотија. Ние Во Talking Case сме толку сигурни со нашиот производ што Вашето задоволство е 100% загарантирано. Само контактирајте не ако имате какви било прашања и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да ги решите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ