• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Примарно Злато Каратно Жолто Злато 8х Круша Аметист Обетки

Примарно Злато Каратно Жолто Злато 8х Круша Аметист Обетки

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Внесете луксуз на секој изглед, дење или ноќе со овие префинети виолетови обетки со обетки во 14 каратно жолто злато. Изложувајќи 8х5мм, виолетови аметистни скапоцени камења во облик на круша со тежина од 1,50 cttw, овие обетки се прицврстени со затворачи за објавување и туркање назад. Додадете малку треперење на ушите со овие обетки од роден камен во февруари.Метална Тежина : 1.01 Gramsjewelry Тип : Fineearing Тип : Stud Gender : женско затворање : Пост И Притисни Back Metal : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Жолтадимензии : 9mm x 5mmgemstone Детали : Тип : Аметистбиртбиртхстоун Месец : Февруарибојка : Пурпурна : Фацетедсајп : Пирсајз : 8mm x 5mmweight : 1.5 cttwquanty : 2 Поставување Накит : Prongyar вашиот предмет пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Индија 14 Каратно Жолто Злато, Пост И Притисни Назад, Обетка, Скапоцен Камен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ