• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Основни Работи Колекција Кожа Средината На Грбот Канцелариски Стол Без Раце, Во Црно

Основни Работи Колекција Кожа Средината На Грбот Канцелариски Стол Без Раце, Во Црно

 
DEN 1118.24

Количина на стоки
Достапно на барање

Најважното од колекцијата НА седење ОФМ е местото каде што квалитетот ја исполнува вредноста. Канцеларискиот стол ЕСС-2080 има удобен тапацир отпорен на дамки (сина, сива, тен) или Мека кожа (само црна) за луксузен изглед и чувство, што го прави паметно и стилско решение за секоја апликација. Контурното седиште и грбот од иверица е покриено со кадифен сегментиран облога што обезбедува целосна поддршка на телото. Столот нуди едноставни и интуитивни контроли како што се пневматско прилагодување на висината на седиштето и вртење од 360 степени за дополнителна прилагодливост и удобност. Удобноста, стилскиот изглед и цената на овој стол го прават совршен додаток во канцеларијата, без разлика дали е на работа или дома. Овој стол ги исполнува или ги надминува индустриските стандарди за безбедност и издржливост и е поддржан Од Нашата НЕОПХОДНА 5-Годишна Ограничена Гаранција. Поедноставен дизајн е совршен за секој дом или канцеларија. Пневматското прилагодување на висината на седиштето го поместува седиштето нагоре и надолу за да се прилагоди на различни висини на телото. Црна кожа или ткаенина тапациран. База со пет ѕвезди за зголемена издржливост. 360 степен вртливата. 250 фунти. капацитет на тежина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ