• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дуобла Видови Птици Обоени Приврзок Прозорец Виси Сончање Акрилни Птици Виси

Дуобла Видови Птици Обоени Приврзок Прозорец Виси Сончање Акрилни Птици Виси

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Видови Птици Обоени Приврзоци Висечки Прозорец За Сончање Акрилни Птици Висечки Карактеристики : ова прекрасно обоено Семејство на Пролетни Птици може да биде незаборавен подарок за секоја личност!Овој прозорец за сончање и закачување на ѕид може да бидат совршен декор за вашиот дом и градина. Тоа е добар додаток за вашиот ентериер насликаната Птица е одличен подарок за вашите пријатели, семејство, најблиски, како и за себе.Без оглед на поводот – годишнина, роденден, туш за бебиња, Божиќ – нашето ремек-дело би било одлично украсување за тоа.Стил Обоен Акрилик,убавината на обоениот декор е неговата разноврсност кога е осветлена со светлина. Обоениот декор ќе стане поживописен кога ќе се запали. Спецификација : Материјал : Акрилна Големина : 18х14см Тежина : 30гр Пакет вклучувајќи : 1 х Акрилни Птици Виси тоа е едноставен и лесен за употреба. Забележете дека големината е 1 см=0,39 инчи. Погоден за домашен живот, украсете ја вашата соба, средете ја вашата соба. Додавањето малку дополнителна топлина во вашата соба ќе ја направи почиста и поудобна. Може да се користи и како подарок, предмети за домаќинството, лична употреба и давање на пријателите и семејството се добар избор. Може да се користи во секојдневниот живот, погоден за кујна, бања, спална соба, градина итн.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ