• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Stuple Industries Седи голтка, останете некое време празнична чаша за зимски пијалоци, 48, дизајн од Лани Лорет

Stuple Industries Седи голтка, останете некое време празнична чаша за зимски пијалоци, 48, дизајн од Лани Лорет

 
DEN 1119.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Подготвени да висат не е потребна инсталација или хардвер. Создадете прекрасни уметнички дисплеи со учење и поставување нови уметнички дела против вашите wallsидови. Едноставно одморете ги уметничките дела против рамна површина за креативна и чиста презентација. Совршено за празни полици или мантили, не е потребна инсталација или чистење . Дизајн од Лани Лорет.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ