• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Шумски Сончаница Ткаенина Отворено Плоштад Фрли Перница

Шумски Сончаница Ткаенина Отворено Плоштад Фрли Перница

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Осветлете го вашиот надворешен простор лесно со нов комплет ткаенина За Сончање фрлете перници од Домашната мода На Грендејл. Тешката Акрилна ткаенина За Сончање е избледена, отпорна на вода, дамки и мувла. Перниците имаат декоративен кабел, затворање на патент со отстранлив капак и детал за набори. Вклучената влошка е великодушно исполнета со мек материјал од полифибер направен од 100% рециклирани пластични шишиња по потрошувачите. Достапни се различни бои за подобрување на вашиот надворешен декор. Координирајте се со други перници и перници од колекцијата Сончаница На Грендејл (секоја се продава одделно). Сет вклучува две 20 во. отворен акцент перници. Направено од 100% Сончаница надворешна акрилна ткаенина. Меко полнење од полифибер направено од 100% рециклирани пластични шишиња по потрошувачите. Кадифен, преполнета конструкција за дополнителна удобност и долговечност. Вода, дамки и мувла отпорни. За најдобри резултати, и да го продолжите животниот век на вашата продавница за перници покриена кога не се користи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ