• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Томас и Вајн Менс Конли Тру Удобност Пена Лизгање На Круг Пети Патики

Томас и Вајн Менс Конли Тру Удобност Пена Лизгање На Круг Пети Патики

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Лизгачки патики кои малку ќе ви ја олеснат дневната рутина. Конли од Томас И Вајн е лизгачка патика со вистински кожни горни делови на врвот со акценти на истегнување за флексибилно вклопување. Врежаните детали го покриваат вампирот, а влошката од пена од 8 мм ве држи на нозе со леснотија. Висина на петицата : 1-инч. Тип На Пета : Ѓон . Висина на платформата : 1-инчен. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Пети : Круг. Поставата : Кожа. Горен Материјал : Вистинска Кожа. Надворешен материјал : ЕВА (Етилен Винил Ацетат). Подножје : 8 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 9. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Повик. Фустан.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ