• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Најлабон Моќ Џвакање Гатор Опашка Алтернатива Џвакање Играчка Пилешко Голем Гигант-До фунти

Најлабон Моќ Џвакање Гатор Опашка Алтернатива Џвакање Играчка Пилешко Голем Гигант-До фунти

 
DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Дел од уникатната линија на природни алтернативи На Најлабоне, Алтернативата За Џвакање На Опашката На Моќта комбинира забавна форма со тој вкусен пилешки вкус кој најчесто се поврзува со гатор. Оваа играчка за џвакање нуди текстура на вистинско џвакање кучиња од алигатор, но е побезбедна, долготрајна и без неред. Одете напред и оставете го вашето куче да џвака на дивата страна со оваа издржлива играчка за кучиња алигатор препорачана од ветеринар. Нуди побезбедна, неред алтернатива на вистинските џвакања на алигатори. Направено од нашиот најтрајен материјал за долготрајна забава. Играчката за алигатор на кучиња безбедно ќе се препушти на вродениот нагон на вашиот крзнен пријател да џвака. Уникатната текстура помага во чистење на забите додека кучињата џвакаат. Има вкусен вкус низ кој сакаат кучињата. Џиновска играчка за џвакање кучиња наменета за кучиња до 50 килограми.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ