• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Диспензерот ЗА вода ЗА хрчаци Уетек Скривалиште За Мали Животни Скривалиште За Миленичиња Пиење Во Шише Со Вода Со Пластична Основна Колиба Живеалиште За Живеење ?

Диспензерот ЗА вода ЗА хрчаци Уетек Скривалиште За Мали Животни Скривалиште За Миленичиња Пиење Во Шише Со Вода Со Пластична

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис r. r. Оваа ставка е произведена со врвен материјал за издржлива и долготрајна употреба. Лесен е за употреба и инсталирање со долг работен век. Прецизниот дизајн ќе ја обезбеди својата практичност во работата на високи перформанси. автоматски уреди за пиење за хрчак.R. r. Карактеристикиr. r. - Бренд : UEETEK.р. - Боја : Зелена.р. - Материјал : нерѓосувачки челик и Пластика.Р. - Големина : Прибл. 16 х 8 х 16 см.р. - уста од нерѓосувачки шишиња. Безбеден за пиење, не е лесен за деформација.р.-шише со вода Што Не капе со капацитет од 80 мл. р. - Лесен за чистење и отпорен на мириси.р. - Пластична основа направена со цврсти и безбедни материјали.р. - Обезбедете безбедно пристаниште за вашиот хрчак со дупки за гледање за да внимавате. Шишето со хрчак дизајнирано со врвна топка за ролна, спречува истекување и избегнува истурање на водата од вашиот хрчак. Хрчак Вода Фидер Хрчак Шише Со Вода Диспензерот Хрчак Вода Шише Фидер. Стабилна Основа : Изработено од издржлива пластика и метал, нашето шише за пиење хрчак може да застане стабилно на својата основа, не грижете се за превртување,чувајте го вашиот хрчак безбеден. Со премиум материјал, анти-одрос и анти-прашина, безбеден за употреба и лесен за чистење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ