• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Wefuesd Ја Прославува Божиќната Празнична Картичка, Збир На Картички, Вклучувајќи Тродимензионална Божиќна Честитка, Канцелариски Материјали, Божиќни Подароци

Wefuesd Ја Прославува Божиќната Празнична Картичка, Збир На Картички, Вклучувајќи Тродимензионална Божиќна Честитка, Канцелариски

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Примачот ќе биде изненаден кога ќе ја отвори картичката и импресивната скулптура ќе се расплетува за да создаде посебен и магичен момент. Примачот ќе биде изненаден кога ќе ја отвори картичката и импресивната скулптура ќе се расплетува за да создаде посебен и магичен момент.Изненадете некој посебен : преклопената 3Д картичка е рамна и лесно може да се закачи за обвивката за подароци.Изненадете некој посебен : преклопената 3Д картичка е рамна и лесно може да се закачи за обвивката за подароци. Кога е спакуван со други подароци, тој е многу привлечен и уникатен.Вклучи : 1 картичка + 1 плик + 1 мала налепница . големина На Производот : честитка (11смх11см), плик (11, 5смх11, 5см). Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ