• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Зувимк Долна Облека За Жени Непослушен, Жени Долна Облека Чипка Ремен Хемиза Халтер Теди V Вратот Облека За Спиење Црна, И

Зувимк Долна Облека За Жени Непослушен, Жени Долна Облека Чипка Ремен Хемиза Халтер Теди V Вратот Облека За Спиење Црна, И

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Дами Црна Мрежа Кожа Спојување Дами Секси Транспарентен Секси Ноќница Сакам Тато Долна Облека Дами Црна Мрежа Кожа Спојување Дами Секси Транспарентен Секси Ноќница. Материјал : СТП. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 70гр. големина На Пакетот : 25х15х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Материјал : оваа долна облека од чипка за бебиња за жени изработена од 80% Најлон и 20% Спандекс. Мека и удобна за носење во кревет. Стил : Долна Облека за жени; Секси Долна Облека; чипка бебешка долна облека; Халтер хемиза долна облека; чипка долна облека за спиење; V вратот бебешка долна облека; жени без грб долна облека бебешка кукла. Карактеристики : женската долна облека хемиза со проегирни чаши од тантела со длабок Врат, меко мрежесто здолниште и сатенски вратоврски од оглавник. Уникатен дизајн е сатенски лак на предната и сатенска вратоврска лак на задната страна. Прави да изгледате повеќе секси и шармантно ноќе, заводливо за да го привлечете вниманието на вашиот љубовник. Прилика : Облека за Спиење, ноќна облека. Совршен за посебна ноќ, зачинување на љубовта помеѓу вас и вашиот љубовник во брачната ноќ, меден месец, Денот на Вљубените, годишнината ноќ и така натаму. Содржина на пакетот : 1 х Жени Секси Долна Облека Хемиза и 1 х Женски Чипка Танга.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ