• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хилсдејл Мебел Ланинг во. Вртливата Контра Столица

Хилсдејл Мебел Ланинг во. Вртливата Контра Столица

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Недооценениот современ дизајн на Столицата За Вртење На Вртливиот Бројач одговара на речиси секој декор. Таа е создадена од цврсто гумено дрво тврдо дрво со мулти-чекор издржана кафеава завршница со чоколадо кафеава тапацир ткаенина. Задниот дел содржи скромно тафтување со копчиња со детално шиење. Совршено поставените потпирачи за нозе и вртливото седиште од 360° со висок грб даваат врвна удобност. Оваа дрвена столица прави совршен кујнски остров или столче за јадење со шалтер. Потребно е собрание. Преодна столица за вртење на дрво со висина на шалтер со копчиња и детално шиење Современа чоколадна кафеава тапацирана столица со Издржана конструкција Од Кафеаво дрво заостреното квадратно вртливо седиште е тапацирано во темно чоколадна сива ткаенина. Вкупни Димензии : 41,25 H x 19,75 W x 23 D; Висина На Седиштето : 26 H; Димензии На Седиштата : 19,75 W x 19,75 D. Потребни Бродови една столица во една кутија најдобро Функционира со шалтери или маси кои се 34-38 инчи во висина Или избришете Ја Препорачаната граница на тежина : 250 фунти.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ