• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бо Театар Кукла Куќа Мебел Минијатурни, 1: DIY Кукла Куќа Комплет За Деца

Бо Театар Кукла Куќа Мебел Минијатурни, 1: DIY Кукла Куќа Комплет За Деца

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

комуницирајте со тинејџери или возрасни и совршен проект за трошење време. Пакетот Вклучува : . Потребни алатки за ракотворби : ножици за хартија, нож, прецизни пинцети, драјвер за завртки. Покрај тоа, треба сами да подготвите силиконски течен лепак и три парчиња батерии(тип LR44). КОМПЛЕТ за самостојна куќа(вклучете ги сите мебел и додатоци на слики).


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ