• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кондор Нераспределен Фиксен Нож 2-1 2во Сечилото 6во Целокупната обвивка

Кондор Нераспределен Фиксен Нож 2-1 2во Сечилото 6во Целокупната обвивка

 
DEN 639.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Неискористениот Нож воведен од Кондор е нож со фиксирано сечило на работниот коњ што ќе сакате да го носите со себе насекаде за да се справите со секоја работа што ќе ви се најде во текот на денот. Се одликува со 2 1/2? 1075 високо јаглероден челичен нож кој е елегантен и остар. Има прекрасна рачка Од Микарта која ви дава удобно и сигурно држење. Кајденската обвивка со топчест синџир ви овозможува лесен начин за чување и носење на ножот. Тоа е 6? во вкупна должина. Природна завршница сечилото. Карактеристики микарта рачка. Кајден со обвивка од топчест синџир. 2 1/2 " должина На Сечилото со дебелина на сечилото од 3,0 мм. Вкупна должина 6".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ