• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Рагим Стрелаштво МАТРИ ЕКСТРЕМИТЕТИ 70 ФУНТИ: 36

Рагим Стрелаштво МАТРИ ЕКСТРЕМИТЕТИ 70 ФУНТИ: 36

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Рагим Матрикс Екстремитетите ви овозможуваат да го надградите вашиот лак на потежок или подолг лак. Матричните Екстремитети се вклопуваат На Матрицата Ево, Дивата Мачка Плус, Матрицата Обичај и Дивата Мачка Сопствени Лакови. 70" Екстремитетите може да се користат на Секој Рагим #1 Кревач (24") заменувајќи 66",68",0р 70" Екстремитети. Овие екстремитети создаваат 70" Лак. Рагим Екстремитетите се произведуваат во Италија на истите спецификации за квалитет како и нашите лакови. Рагим лакови се гордо "Направени Во Италија" и застрелан во светот. Нашите лакови, кои се извезуваат на глобално ниво, се создадени со вештина и изработка по која Е позната Италија. Производителите на лакови на рагим се мајстори на нивната трговија, вистински занаетчии со долгогодишно искуство во обработка на дрво. Додека традицијата го закотвува секој лак, иновацијата е исто така врвен приоритет. Постојаното експериментирање со нови материјали и методи ни овозможува да ви ја понудиме најсовремената технологија за лакови по пристапни цени. Рагим лак е направен да трае, вашиот доверлив придружник дали снимањето во шумата или на опсег. Ги тестираме нашите лакови, кревачи и екстремитети користејќи најсовремени машини за да симулираме снимање. Ова осигурува дека секој лак нуди максимум во перформансите и отпорот. Нашите високи стандарди за квалитет ни го донесоа престижниот ISO 9001, меѓународно призната сертификација за контрола на квалитетот. Рагим е исто така зелена компанија, откако ја доби ИСО 14001 за почитување на животната средина. Традиционален Рекурвен Екстремитет За Лакови Од Рагим; Матрица На Фит и Кревачи На Диви Мачки; Ламинирана Конструкција за цврстина и издржливост;Црна Завршница;Произведено во Италија.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ