• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Наставникот Создаде Ресурси Шеврон Големи Врзивно Средство Клипови, Мулти

Наставникот Создаде Ресурси Шеврон Големи Врзивно Средство Клипови, Мулти

 
DEN 252.16

Количина на стоки
Достапно на барање

Голем клип за врзување има шевронска шема за координација со вашите омилени дизајни. Површината за запишување/бришење може да се користи со маркери за суво бришење за брзо означување на вашите датотеки. Рачките се преклопуваат за да спречат заглавување на предметите кога се поднесуваат и складираат. Клипот за врзивно средство е совршен за училници, канцеларии и многу повеќе.Наставникот Создаде Ресурси Шеврон Големи Врзивно Средство Клипови, Мулти, 5 / Пакет (Количина) Полка точка шема координира со вашите омилени дизајни. Површината за запишување/бришење ви овозможува брзо обележување на вашите датотеки. Рачките се преклопуваат за да спречат заглавување на предметите. Совршен за училници, канцеларии и многу повеќе.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ