• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Indtries stuple retro Sun пејзаж тркалезна планинска сина розова боја, 10, дизајн од Дафне Полсели

Indtries stuple retro Sun пејзаж тркалезна планинска сина розова боја, 10, дизајн од Дафне Полсели

 
DEN 583.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Сите наши wallидни плакети започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 15 x 0,5 x 10 инчи. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Создадете прекрасни уметнички дисплеи со потпирање и поставување нови уметнички дела против wallид или рамна површина . Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво од 0,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. А . Дизајн од Дафне Полсели.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ