• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дупка Малку, Висока Цврстина Малку Во Собата, За Камен Мермер

Дупка Малку, Висока Цврстина Малку Во Собата, За Камен Мермер

 
DEN 367.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Дупка Малку, Висока Цврстина Малку Во Собата, За Камен Мермер Спецификација : Кондитон : 100% Сосема Нов Тип : Мермер Дупка Битматеријал : Процес : Лемењебојка : Дијаметар На Златна Дупка : Прибл. 14мм/0,55 инчи, 16мм/0,63 инчи, 18мм/0,71 инчи, 20мм/0,79 инчи, 22мм/0,87 инчи, 25мм/0,98 восе справи Со Дијаметар : Прибл. 8мм/0,31 инспекциски надзор : 6 парчиња/ Сет Применлива Опрема : Електрична вежба, опсег На Примена На клупата : Погоден за сите видови камен, керамика, стаклени плочки, стакло итн. Пакет Листа : 6 х Мермер Дупка Малку дизајнот на овалната дупка за чипови е попогоден за испуштање на чипови, а отпорноста на сечење е мала. Дијаманти материјал сечилото за висока цврстина и издржливост, заострени за висока ефикасност дупчење. Користете со рачни вежби, вежби за клупи и друга опрема за да го олесните побрзото дупчење. Дизајн на рачка против лизгање, погоден за стегање, силен торгу, целокупна стабилност. Погоден за сите видови камен, мермер, бетон, керамика, стаклени плочки, стакло итн.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ