• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Панталони За Жени, Дозвола Женски Плус Големина Женски Обичен Ремен Без Ракави Цветни Печатени Шпагети Со Висок Струк Широк Спој На Нозе Ромпери Лабави Каузални Па

Панталони За Жени, Дозвола Женски Плус Големина Женски Обичен Ремен Без Ракави Цветни Печатени Шпагети Со Висок Струк Широк

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

36"хл х-голем 10 14 40 120см/47.18" материјал : ткаенината е ултра мека, еластична, издржлива, И МАШИНСКО ПЕРЕЊЕ Што Го Прави Удобно И Лесно Да Се Грижите за да ја надминете најтешката работна смена,дизајнирана за удобност и максимална издржливост. Одликувајќи се : изгледаат преслатко со патики и речиси секаков вид кошула од шарени маици до резервоари со прерамки. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Стил : ќе изгледате убаво, но сепак ќе се чувствувате опуштено и опуштено благодарение на половината што се протега. Повод : Погоден За Работа, Канцеларија, Секојдневна, Забава, Вечера, Датум, Свадба, Патување, Одмор, Одмор, Плажа, Клубови, Дом, Училиште, Парк, На Отворено, Шопинг, Улица и Секојдневно Носење.Сезона : Type/Пролет/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпродукција : Печатен Стил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Ромперзизирај Ја Големината На Графиконот. Ова се ситни пилинзи што жените ќе ги купуваат повторно и повторно. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Широки апликации : Лизгајте ги кога одите на прошетка со моќ во паркот трчајќи со децата во влечење или само опуштајќи се низ куќата за време на викендот.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Половината Колк Должини Мали 4 8 34 108см/42.Женски Обичен Ремен Без Ракави Цветни Печатени Шпагети Висок Струк Широк Комбинезон За Нозе Ромперкарактеристики : 1. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ