• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дизајниран За Заштитник На Екранот Од Калено Стакло Т-Мобиле, Против Гребење, Без Меурчиња

Дизајниран За Заштитник На Екранот Од Калено Стакло Т-Мобиле, Против Гребење, Без Меурчиња

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Направено од висококвалитетно калено стакло за максимална заштита од гребење и без остатоци кога ќе се отстрани. 2.5 Г заоблени раб стакло за удобност на прстите и раката. 9ч цврстина, 99,99% HD јасност и го одржува оригиналното искуство на допир. Хидрофобна и олео-фобична обвивка за намалување на потта и намалување на отпечатоците од прсти. Вклучете 2 парчиња заштитници на екранот од калено стакло Мобилни Телефони И Додатоци Додатоци Одржување, Одржување И Поправки Заштитници на Екранот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ