• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
6. Маузер ПРАШКА М Премиум Тапан Обоена Кожа …

6. Маузер ПРАШКА М Премиум Тапан Обоена Кожа …

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Стручно Рачно Изработена Реплика ШВЕДСКИ 6,5 Х 55 МАУЗЕР ПРАШКА М96/М38. Штотуку ги направија овие нови прамени. Сите имаат шведски Три Круни и доказ како што можете да видите. Премиум Тапан Обоена Кожа. Убаво направено прашка. Бравата е инсталирана токму како оригиналните прамени. Тоа не е наназад. Ве молиме, гуглајте го за да потврдите. Ние се стремиме да го задржиме сѐ што е можно пооригинално.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ