• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Еластична лента И вратоврска со пруги Бебе Момчиња Деца Еластични Прилагодливи Трегери Боути Постави Деца За Забава Црна

Еластична лента И вратоврска со пруги Бебе Момчиња Деца Еластични Прилагодливи Трегери Боути Постави Деца За Забава Црна

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Описr. r. Ова Е збир на вратоврска и трегери во стилот на академијата, овој костум е добар додаток за мажи и жени. Едноставните додатоци се лесни за употреба со различни врвови, фармерки, шорцеви и кошули за да ве направат нов изглед и да станете член на линијата за прослави.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Црна.р. - Материјал : Ткаенина.р. - Големина : 58 х 24 х 0,1 см.р. - стилскиот сет е супер удобен, направен со еластична лента за долго време користење.р. - трегерите и машничките се специјално дизајнирани со прилагодлив ремен за да бидат една големина што одговара на сите.р. - Нашите трегери се направени со Дизајн На Y-назад, што ги прави многу издржливи и цврсти за цврсто и удобно да ги држат панталоните.р. - Одлично За деца, момчиња или девојчиња.р. - соодветната вратоврска и суспендерот се одлични за секоја пригода . р. стилскиот сет е супер удобен, направен со еластична лента за долго време користење. Х Назад Еластични Трегери Академија Стил Партија Додаток Деца Еластична Лента Во Собата. Трегерите и машничките се специјално дизајнирани со прилагодлив ремен за да бидат една големина што одговара на сите. Нашите трегери се направени со Дизајн На Y-назад, што ги прави многу издржливи и цврсти за цврсто и удобно да ги држат панталоните. Одлично за деца, момчиња или девојчиња. Соодветната вратоврска и суспендерот се одлични за секоја пригода.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ