• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Tuphell Industries Woman Woman Ужива во чадорите на брегот на плажа крајбрежната сцена графичка уметност сјај сиво лебдечко платно печатено wallид уметност, дизајн од Амелија Ној?

Tuphell Industries Woman Woman Ужива во чадорите на брегот на плажа крајбрежната сцена графичка уметност сјај сиво лебдечко

 
DEN 785.28

Количина на стоки
Достапно на барање

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . уметнички дела се однесуваат на : личност; женски; стол на плажа, чадор; жена, плажа, брег. Дизајн од Амелија Нојс.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ