• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Блузи Жени Обични Букви Печатење Кратки Ракави Лабава Маица Блуза Блузи Армија Зелена Л

Женски Блузи Жени Обични Букви Печатење Кратки Ракави Лабава Маица Блуза Блузи Армија Зелена Л

 
DEN 207.68

Количина на стоки
Достапно на барање

87" должина : 70см/27.69" МЕКА, еластична ткаенина, удобна за носење.48" Должина : 66cm/25.11"големина : ххл сад : 14 велика британија : 18 Еу : 44 БИСТА : 108см/42. Костум за секојдневни прилики работа, спорт, одмор, плажа и секојдневно носење итн. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.56" рамо : 48см/18.94" Ракав : 20см/7.     Специфики На предметот Сезона : Зимски Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Нема Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Кратки Ракави : О Тип На Шема На Вратот : Стил На Печатење : Мода, Каузални Карактеристики : 1.48" ДОЛЖИНА : 64см/25. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1pc Топ Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу Биста Ракав Должина Рамо L 10 14 40 100cm/39.09" ракав : 21cm/8.09" должина : 62см/24.20" рамо : 44см/17. Изработени од висококвалитетен материјал, лесен мек и удобен.37" ракав : 19СМ/7.37" Ракав : 19cm/7.11" Табела Со Големини : големина : с сад : 6 велика британија : 10 еу : 36 биста : 92см/36.Жените Повик Писмо Печатење Кратки Ракави Лабава Маица Блуза Блузи ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате.80" ракав : 19СМ/7. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.22" ракав : 18см/7.32"големина : л сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 100см/39.90"Големина : XXXL Сад : 16 Велика Британија : 20 еу : 46 биста : 112cm/44.27" должина : 72cm/28.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ