• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Графички Отпечатоци со кратки Ракави Блуза Обични Летни Врвови На Хенли За Жени Црвена XL

Графички Отпечатоци со кратки Ракави Блуза Обични Летни Врвови На Хенли За Жени Црвена XL

 
DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Хенли-Шема : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 98см/38,58" Ракав : 18см/7,09" Рамо : 37см/14,57" Должина : 70см/27,56" Големина : М САД : 6 БИСТА : 102см/40,16" Ракав : 19см/7,48" Рамо : 38см/14,96" Должина : 71см/27.95" Големина : Л УС : 8 Биста : 108см/42.52" Ракав : 20см/7.87" Рамо : 39см/15.35" должина : 72см/28.35" Големина : XL сад : 10 биста : 117см/46.06" ракав : 24см/9.45" рамо : 43см/16.54" должина : 76см/29,53" Големина : 2хл сад : 12 биста : 123см/48,43" ракав : 25см/10,24" рамо : 44см/17,72" должина : 77см/30,31" големина : 3хл сад : 14 биста : 129см/50,79" ракав : 26см/10,24" рамо : 45см/17.72" Должина : 78cm/30.71" големина : 4xl сад : 16 биста : 135cm/53.15" ракав : 27cm/10.63" рамо : 46cm/18.11" Должина : 79 CM/31.10" големина : 5xl сад : 18 Биста : 141cm/55.51" ракав : 28cm/11.02" рамо : 47см/18.50" Должина : 80СМ/31.50" тоа е супер Меки Летни врвови, удобна и пријателска за кожата ткаенина. обични женски врвови; дами блузи и блузи лето. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. дами блузи и блузи; женски блузи и блузи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ