• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Заштита На Штитот За Еперформанси Поло Со Кратки Ракави

Заштита На Штитот За Еперформанси Поло Со Кратки Ракави

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

перформанси за антимикробна и ув заштита што ја отстрануваат влагата. 100% полиестер финтата заштита трикот 4 мл./yd2/135 gsm. 100% полиестер птичји мрежа 3.8 мл./yd2/128 gsm. Плакета со четири копчиња. Соодветна рамна плетена јака. Самостојни цевки од ткаенина на шевовите на јаремот на рамената. влага фитил, антимикробни и ув заштита перформанси; 100% полиестер пречка заштита трикот, 4 мл./yd2/135 gsm; 100% полиестер птица мрежа, 3.8 мл./yd2/128 gsm; плакета Со Четири копчиња; Соодветна рамна плетена јака; Цевки Од Самостојна ткаенина на шевовите на јаремот на рамената;.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ