• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Collectionенска колекција на списанија Париз Браун 8. М.

Collectionенска колекција на списанија Париз Браун 8. М.

 
DEN 432.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете урбани шик обувки во вашата гардероба со овие чизми за токи од колекцијата на списанија. Овие чизми имаат висина на средно-калф со дизајн на двојка. Античкиот златен тон тон го комплетира изгледот. Висина на пета : 1 1/4-инчен. Тип на пета : Скриен клин. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 11 1/2 инчи. Обем на теле : 15 1/2 инчи. Врвен обем : 16 1/4 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Секојдневен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ