• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Уникатни поволни цени за женски зашилени пети на пети на петици чизми на глуждот

Уникатни поволни цени за женски зашилени пети на пети на петици чизми на глуждот

 
DEN 719.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие чизми за глупости на глувци имаат стабилна бујна пета што ја крева вашата фигура и ве одржува високи и самоуверени. Овие чевли, исто така, доаѓаат во преден патент за дополнителни поени во стилот. Поклопете го вашиот пар со фармерки за да го покажете елегантниот дизајн. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД Големина на Велика Британија - Големина на ЕУ - Должина на стапалото - -Ехел висина5.5 3.5 - 36 8 3/4 3 3/86.5 4,5 - 37 9 1/8 - -3 3/87 - 5 38 9 1/4 - 3 3/88 - 6 39 9 5/8 - 3 3/89 - 7 - - 40 10 3 3/89,5 - - 7.5 - 41 10 1 /8 3 3/8 Единствени поволни цени, женски зашилени пети предни патенти, чизми на глуждот на глуждот, чизми за глуждот. Зашилен пети. Блок пета. Преден патент. Вамп : кожна кожа; Аутсала : гума; Пета : Абс. Висина на пета : 3 3/8 инчи. Висина на вратилото : 3 7/8 инчи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ