• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Апепал Женска Секојдневна Мода Врвен Печатен Кружен Врат Со Долги Ракави Печатен Дуксер Црвен 2xl

Апепал Женска Секојдневна Мода Врвен Печатен Кружен Врат Со Долги Ракави Печатен Дуксер Црвен 2xl

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Совети : ве Молиме погледнете ја нашата Табела Со Големини пред да нарачате (НЕ ТОПЛА ГОЛЕМИНА). Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Информации за производот : .39" Рамо : 58cm/22.67" Рамо : 56см/22.69" Должина : 67см/26. Дизајн : Преголем дуксер, јака за рамо, мало истегнување, џемпер со долги ракави, есенски тимови за жени, мода и секојдневен стил, постава од руно, внатре е густа и навистина мека, стандардна големина, дуксер што оди со се. Големина : XL Биста : 128cm/50. Дебелина : Стандард. Големина : XXXXL Биста : 152cm/59. Повод : Секојдневно.99" Рамо : 62cm/24. Табелата Со Големини е како што следува : Големина : С Биста : 110см/43. Прилика : Оваа Fall Модни Дуксери за жени, погодни за секојдневно, секојдневно носење, канцеларија, забава, училиште, трчање, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, јога, пролет, fall и зима. Сите други прашања, ве молиме контактирајте не.69" Рамо : 60cm/23.65" Ракав : 50см/19. Натпревар : Дуксерот Со Пуловер Обложен Со Руно лесно се комбинира со секојдневни панталони, фармерки, џогери, шорцеви, патики, секојдневни чевли за создавање мода и убав изглед во fall и зима.23 "Ракав : 54cm/21. Содржина на пакетот : 1 х дами врвот. Рачно миење во ладна вода / закачете суво или суво. Совршен со фармерки или хеланки; погоден за секојдневен живот, забави, плажа, одмор, канцелариски прилики. Сезона : Aut/Пролет/Зима/Лето.87" Должина : 71. Големина : XXXXL Биста : 160cm/62. Одговара : Одговара на големината.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ