• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Уникатни поволни цени за женски половина плоча со долги ракави со џебови со џебови

Уникатни поволни цени за женски половина плоча со долги ракави со џебови со џебови

 
DEN 623.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој тексас краток фустан доаѓа со долг ракав со ласкава половината за вратоврска и многу практични џебови. Прицврстено со полу-плоча на предниот дел, ова парче добро се спарува со тренери како дел од стилскиот изглед на викенд. Големина на телото на моделот : Висина : 5'10 ", Градите : 33 1/8 инчи, половината : 23 5/8 инчи, колк : 35 7/8 инчи, должина на рамото : 15 3/8 инчи, тежина : 123 фунти, Моделот носи мала табела со големина на мерење (во инчи) големина градите на градите гарнир на половината - Ширина на рамото - Вкупна должина 35- 32 2/8 - 14 2/8 - 37 2/8s 37 - 34 2/8 - 14 6/8 - 37 6/8 M - 39 - 36 2/8 - 15 2/8 - 38 3/8 L 42 1/8 39 3/8 - -15 7/8 - 39 XL - 45 2/8 42 4/8 - 16 5/8 - - 39 5/8 уникатни поволни цени женски половина плоча со долги ракави со долги ракави со џебови 50% памук 40% полиестер 10% спандекс. Јака од точка. Долг ракав. Половина за затворање на копчето предно. Ладно со слични бои.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ